STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Piękny uśmiech i estetyczne uzębienie to jeden z najważniejszych elementów naszego wizerunku. Wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i poczucie własnej wartości. Dzięki poprawie wyglądu czujemy się młodsi, stajemy się szczęśliwi i pewni siebie.

Świadczymy takie usługi jak:

  • Wybielanie zębów w gabinecie – dzięki zastosowaniu lamp wybielających jesteśmy w stanie wybielić zęby o kilka odcieni w trakcie jednej wizyty. Stosowane przez nas lampy oraz żele wybielające są w pełni bezpieczne dla szkliwa zębów, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą być pewni, że zabieg ten nie spowoduje uszkodzenia szkliwa. Oferujemy również nakładkowe wybielanie zębów.
  • Wymianę amalgamatów i starych wypełnień na wypełniania kompozytowe – stosujemy kompozyty światłoutwardzalne, które po założeniu stają się praktycznie nie do odróżnienia od naturalnych tkanek zęba.
  • Licówki porcelanowe i kompozytowe – są to cienkie warstwy materiału naklejane na zęby od zewnętrznej – licowej powierzchni zębów. Umożliwiają one zarówno korektę kształtu, jak i koloru zębów.